WYPOMINKI 2023/24 

Naszym pobożnym modlitwom polecają się polegli w obronie naszej Ojczyzny, pomordowani w obozach zagłady i w pacyfikacji Kaszowa,     ks. Leon Poprawa, zmarli dobrodzieje naszego Kościoła i Parafii, oraz nasi bliscy:

++Jan Buczek, Anna żona, Stanisław wnuk, Tadeusz Kępski, Zofia żona; Aniela Kowalik, Hipolit mąż, Władysław zięć, Aniela Socha, Wincenty mąż; Stanisław Bator, Anna żona; Jan Lipiarz, Zofia żona, Wojciech wnuk, Andrzej Bujak, Józefa żona, Tadeusz Poprawa, Barbara żona; Andrzej Boroń, Władysława żona, zięć Jan, wnuk Jan, Jan Brzyszczyk, Anna żona, Maria Sabura, Jacenty Irlik, Rozalia żona; Stanisław Suchan, Stanisława żona, Włodzimierz Nowak z rodzicami, Józef Bator; Tadeusz Gibek z rodzicami, Stanisław Miś, Anna żona z rodzicami, Artur Korzeniewski; Bolesław Lisowski, Anna i Józef rodzice, Rozalia i Władysław Boroń, Antonina Poprawa, Mieczysław mąż, Mieczysław i Stanisław synowie, Anna synowa; Jan Miś, Danuta córka, Aniela Bator, Józef mąż; Stanisław Kurpan, Helena żona, Hipolit Bugajski, Anna żona; Jan i Aniela Hajduga, Józef i Anna Czech, Władysław syn; Józef Zelech, Anna żona, Józef i Tadeusz synowie, Piotr wnuk, Kazimierz Irlik, Maria żona, Tadeusz syn, Anna Mikołajczyk, Antoni Grześko, Maria żona, Grzegorz Tokarz; Jan i Waleria Bajda, Anna i Joanna córki, Marian syn; Emilia Czech, Tadeusz mąż, Tadeusz Kuchta; Jan Trojan, Anna i Władysław Feluś, Tadeusz syn; Tadeusz Lach z rodzicami i zmarli z rodziny; Sylwester Trojan, Antonina żona, Wojciech wnuk, Mieczysław Trojan, Janina żona, Wiesław syn i zmarli z rodziny Trojanów; Piotr Wąsik, Agnieszka żona, Paweł wnuk, Tadeusz Suchan, Helena żona; Zygmunt Ciuba, Stefania żona, Zygmunt syn, Teofil Szewczyk, Anna żona, Jan syn, Stefania i Aniela córki, Agnieszka Socha, Stanisław mąż; Aniela i Jan Hajduga; Zofia, Jan i Adam Buczek; Jan Suchan, Stefan Zygmanek; Władysław Lach, Jan i Irena Budziaszek; Sebastian Zaborowski, Anna żona, Józef syn, Michał wnuk, Józef i Anna Owca, syn Tadeusz, Władysław Tałach, Aniela żona, syn Józef, Zofia Małecka; Antoni Suchan, Maria żona; Stanisław Urbaniec, Maria żona, Józef syn; Mieczysław Skowronek; Władysław i Antonina Irlik wraz z rodzicami; Anna Socha, Stanisław Przebinda, Wiktoria żona, Wincenty Socha, Aniela żona; Aniela i Wincenty Socha; Dominik Poprawa, Marcjanna żona, Stanisław Poprawa, Maria żona, Halina wnuczka, Mikołaj Poprawa, Anna żona, Maria córka, Tadeusz Powroźnik, Tekla żona; Stanisława Miś, Stefan mąż, Jacek syn; Anna i Stefan Bańdo, Anna Tarnowska; Andrzej Trojan, Zofia żona, Adam Bugajski, Zofia żona, Władysław Poniedziałek, Janina żona; Anna Gibek, Franciszek mąż, Maria córka, Józef i Władysław synowie, Anna Gibek, Tadeusz mąż i zmarli z rodziny; Janusz Kowalik; Józef Żak, Janina żona; Władysława Trojan, Stanisław mąż; Aniela i Wincenty Żak, Aniela i Stanisław Żak; Anna i Jan Skucińscy, Anna, Maria i Aniela córki oraz wnukowie, Maria i Franciszek Para; Jan Urbaniec, Władysława żona, Mieczysław i Stanisław synowie i zmarli z rodziny; Stanisław Irlik, Janina żona, Anna córka, Piotr Jaskowski, Ludwika żona, Stanisław syn, Józef Goczał, Anna żona, Stanisława córka, Hipolit Tyrała, Katarzyna żona, Karol Irlik, Bronisława żona, Józef Suchan, Władysława żona; Tadeusz Suchan, Helena żona, Adam wnuk, Władysław Suchan, Stanisława żona, Józef Suchan, Maria żona, Franciszek Gołecki, żona Barbara i Anna; Aniela i Stanisław Owca, Józefa i Stanisław Szewczyk, Anna Bańdo; Józef i Aniela Ciuba; Władysław Urbaniec, Anna i Franciszek rodzice; Stanisława i Tadeusz Baran i zmarli z rodziny; Ryszard Waryszak z rodzicami, Józef Kowalik, Anna żona, Józef, Stanisław  i Andrzej synowie, Maria córka, Helena Czech, Stanisława siostra; Stefan Jastrzębski, Władysława żona; Karol Sarliński, Maria żona, Stanisław syn, Tadeusz Powroźnik, Tekla żona, Władysław syn; Tadeusz Suchan i zmarli z rodziny; Wojciech Kromka z rodzicami; Stanisław Suchan, Anna żona, Katarzyna córka, Stanisław Suchan i zmarli z rodziny; Stanisław Mądry, Robert zięć, Jan Trojan i Maria żona; Jan Fraś, Jacek syn; Władysław Miś, Anna żona, Władysław Filipiec z rodzicami; Jan Miś, Aniela żona, Józef i Helena żona, Marian syn, Barbara synowa, Rozalia Buczek z rodziną, Franciszek Socha, Anna żona, Józefa córka; Stanisław Bator; Edward Kowalik, Zbigniew syn, Bronisława i Józef Rospond, Katarzyna i Stanisław Kowalik, Stefania i Władysław Suchan; Władysław i Anna Hajduga z rodzicami, Stanisława Lipiarz, Jacek syn; Franciszek Gaweł, Zofia żona, Rozalia Gaweł, Jan Bator, Władysława żona; Andrzej Balicki, Anna żona, synowie Jan i Józef; Anna Suchan; Stanisław Urbaniec, rodzice Władysława i Jan, Stanisław i Anna Miś z rodzicami; Stanisława Gaweł, Józef mąż z rodzicami, Władysław Kuć z rodzicami, Józef Kuć, Józefa żona, Grzegorz wnuk; Jan Nęcek, Irena żona, Józef Strumiński, zięć Stefan, Anna żona; Marian Mika z rodzicami; Michał Zaborowski, Sebastian Zaborowski, Anna żona, Józef syn, Stanisław Ciuba, Stanisława żona, Andrzej syn; Zbigniew Buczek, Władysława żona, Andrzej zięć, Józef Kowalik, Anna żona, Józef, Stanisław i Andrzej synowie, Maria córka, Helena Czech, Stanisława Poprawa; Władysław Powroźnik, Aniela i Edward Miś, Anna i Józef Miś; Stanisław Miś, Józef i Stanisław synowie; Maria Skowronek, Tomasz mąż, Stefan syn; Władysław i Aniela Suchan, Marek Suchan, Anna i Józef Zając; Jan Balicki i zmarli z rodziny; Jan Suchan, Zofia Poprawa, Tadeusz mąż, Maria Suchan, Józef mąż; Józef Poprawa; Stanisława i Eugeniusz Gołeccy, Józef Chachlowski; Wojciech Czekaj, Barbara żona, Robert wnuk, Stanisław Kuć, Władysława żona, Leszek syn; Stanisław Boroń, Stefania żona i zmarli z rodziny, Władysław Suchan, rodzice Stanisława i Władysław; Antonina, Arkadiusz i Stanisław Czyż, Barbara i Andrzej Staszczyk; Wacława i Alojzy Prokopiuk; Tadeusz Miś, Józef Hajduga, Monika żona; Bolesław Szewczyk, Zofia Bałuszek, Stanisław mąż; Krzysztof Grzesiak, Kazimierz Tarnowski, Jadwiga żona z rodzicami; Aniela Poniedziałek, Stefan mąż; Zofia i Józef Paździor, Józef syn; Hipolit Baran, Maria żona, Franciszek Włoch, Zofia żona, córki Antonina, Zofia, Anna i Krystyna; Tadeusz Baran; Władysław Żelazny, Andrzej Żelazny, Józef Żelazny, Zofia żona; Stanisław Baran, Jan Baran, Aniela żona; Dominik Baran, Antonina żona, Franciszek Trojan, Anna żona, Kazimierz Trojan, Anna i Rozalia żona,  Andrzej Trojan, Bronisława żona; Władysław Gruca i zmarli z rodziny; Helena i Stanisław Grzesiak, Stanisława i Józef Para; Kazimierz Trojan; Władysław Wodnicki, Maria żona, Marian Piskorz, Janina żona; Henryk i Marta Frelek, Barbara córka, Tadeusz i Jadwiga Miś; Anna Wilczyńska, Stanisław mąż i ich rodzice, Stefania Irlik, Jan mąż, Józefa Grzesiak, Izydor mąż; Jan Poprawa, Józef Urbaniec, Zofia żona; Maciej Urbaniec, Helena żona, syn Jan, Kajetan Miś, Anna żona, Stanisława córka, Eugeniusz syn, Adam Waśniowski i zmarli z rodziny; Andrzej Trojan, rodzice Tadeusz i Józefa; Wiktor i Mieczysława Matysik i zmarli z ich rodzin, Maria i Józef Skucińscy, Józef syn i zmarli z ich rodzin; Stefania Urbaniec, Stefan mąż, Elżbieta Tarnowska, Jan mąż, Władysław Bańka; Anna Kasperek, Franciszek Cyganik, Wawrzyniec Skuciński, Maria żona; Józef Suchan, Anna żona, Jan syn; Jadwiga i Tomasz Karczewscy, Zdzisław syn, Zofia i Bernard Koper z rodzicami, Aniela i Edward Poprawa z rodzicami, syn Stanisław; Tadeusz Hajduga, Tadeusz syn, Gabriel Hajduga, Jadwiga żona, Jan Suchan, Agnieszka żona, Kazimierz Hajduga, Janina żona; Jan Goczał, Stanisława żona, Stanisława córka, Władysław Miś, Anna żona; Stanisława i Józef Kałuscy, Władysław Klimkowicz; Antoni Suchan z rodzicami, Zofia Suchan z rodzicami, Barbara i Stanisław Miś, Tadeusz Sabura z rodzicami, brat Stanisław, Sławomir syn, Maria Suchan i z rodziny Urbańców; Stefan Fic, Zofia żona, Leszek syn, Stanisław Baster, Henryk syn, Stanisława Poprawa; Wiesław Jastrzębski; Anna i Jan Irlik, Zofia i Stanisław Bartyzel; Stanisława Madej; Zofia i Franciszek Wędzicha, Henryk i zofia Bajorek, Anna Guzik z mężem, Maria i Stefania Czech, Zofia Kącik z mężem, Aniela i Jan Dębowscy, Kazmierz Zduniak; Tadeusz Tytuła, Zbigniew Myłek;

 

WYPOMINKI ROCZNE GODZ. 11.00

 

Naszym pobożnym modlitwom polecają się polegli w obronie naszej Ojczyzny, pomordowani w obozach zagłady i w pacyfikacji Kaszowa,     ks. Leon Poprawa, zmarli dobrodzieje naszego Kościoła i Parafii, oraz nasi bliscy:

++z rodziny Zaborowskich i Kocików; Anna Hajduga, Józef mąż, Józef Bogdan syn; Andrzej Miś, Anna żona, Zofia i Maria córki, Andrzej i Stanisław synowie, Stanisław zięć, Maciej Lach, Stefania żona, Stanisław syn; Eugeniusz Trojan, Wincenty Trojan, żony Agnieszka i Anna, Franciszek Ciuba, Maria żona, Zdzisław Ciuba, Stanisława żona, Jan Suchan, Stanisława żona, Jan Trojan, Joanna żona, Piotr Ciuba, Bronisława żona, Izydor Lach, Aniela żona, Tadeusz Haber, Piotr Bieda, Antonina żona; Tadeusz Zelech, Piotr syn, Emilka Knet i zmarli z rodziny; Józef Wodnicki, Łucja Kowalewicz; Stanisław Miś, Elżbieta żona, Stanisław Buczek, Roman Konik; Jan Hajduga, Józefa żona, Józef syn, Bartłomiej Lach, Agnieszka żona, Józef i Franciszek synowie; Józef Urbaniec, Stanisław i Emilia rodzice, Edward i Maria Bugajscy; Zdzisław Trojan, Krystyna siostra; Eugeniusz Miś, Aniela żona, Mieczysław i Stefania Miś; Janina i Hipolit Boroń z rodzicami, Anna Owca; Stanisław Kadula, Janina żona, Maria Dula, Krzysztof syn; Jan Goczał, Stanisława żona, Stanisława Irlik, Edward Jasiołek; Aniela Suchan, Józef mąż z rodzicami, Jan Kędzierski, Janusz syn, Daniel i Damian wnukowie; Jan Irlik, Anna żona, Stanisław syn Miłosz wnuk, Franciszek Kucharski, Franciszka żona, Jan i Andrzej synowie, Jan wnuk; Józef Kuć, Józefa żona i zmarli z rodziny; Zofia i Jan Baliccy z rodziną, Stanisław Hajduga, Maria i Bartłomiej rodzice, Stefan Mlostek, Katarzyna i Franciszek rodzice,   Helena i Tadeusz Czech, Maria i Grzegorz rodzice; Jerzy Kromka z rodzicami, Jan Trojan z rodzicami, ks. Albin Uja; Anna Trojan; Franciszek Owca, Zofia żona, Adam syn i zmarli z rodziny Sikorów; Kazimierz Wąsik wraz z rodzicami, Zofia i Stefan Fic, Leszek syn; Maria Kaciczak, Stanisław mąż, Wiesław i Zbigniew synowie, Aniela Głuszek, Józef mąż, Wiesława Ryś; Stanisław Suchan, Eugeniusz brat z rodzicami, Kazimierz Fryc z rodzicami; Adam Tyrała, Zofia żona, Włodzimierz Kozioł; Włodzimierz i Halina Pietrzyk oraz zmarli z rodziny; Andrzej Hajduga, Maria żona, Halina córka, Tadeusz Suchan, Anna żona, Maria Hyla; Stanisław Mastek z rodzicami; Józef i Jadwiga Kącik, Leszek syn, Adam i Maria Para, Krzysztof i Anna Kącik, Maria Achtelik; Ksiądz Leon Poprawa, jego siostry i rodzice; Maria i Władysława Budzyn, Józef Budzyn, Stanisława i Andrzej Bieżało, Helena i Paweł Kurdziel; Szczepan Skowronek, Anna żona, Stefania córka, Jan syn, Anna Lenda, Stefan Mądry; Maria i Bronisław Nowak; Mieczysław Trojan, Karolina i Edward Trojan, Helena i Władysław Leśniara i zmarli z rodziny; Anna i Władysław Hajduga, Agnieszka i Piotr Wąsik; Maria Hakluk; Józef i Agnieszka Czech; Zofia i Stanisław Baran, synowie Józef i Kazimierz, Bronisława i Hipolit Baran, Barbara i Piotr Poprawa, córki Maria i Honorata, Aniela i Józef Gołeccy, Aniela i Bronisław Gołeccy, Helena i Antoni Nowak, córka Anna Tyrała; Władysław i Marianna Socha, Julian i Maria Płatek, syn Jan; Ludwika Poprawa, Barbara i Klemens Szewczyk, Zofia i Henryk Poprawa i zmarli z rodziny, Stefan i Janina Kowalczyk, Antoni i Zofia Kłunduk i zmarli z rodziny; Franciszek Trojan, Helena żona; Stefan Mlostek, Zofia żona, Jan, Józef i Stefan synowie; Adam Poprawa, Barbara żona, synowie Mieczysław i Jan; Anna i Stanisław Hyla; Władysław Ciuba, teściowie Aniela i Władysław Poprawa, Mieczysław Irlik; Anna i Józef Poprawa; Jan Kucharski, Andrzej syn, Franciszek Kucharski, Franciszka żona, syn Jan, Franciszek Żak, Elżbieta żona, Józef syn; Stanisław Poprawa, Stanisław Boroń, Maria żona; Maria i Jan Buczek, Aniela i Henryk Kurpan; Stanisław Poniedziałek, Katarzyna córka, Anna i Władysław Mądry z rodzicami, Andrzej i Wiktoria Przebinda, Adam syn, Andrzej i Maria Poniedziałek i zmarli z rodziny; Franciszek Skuciński, Józefa żona, Stanisław syn; Anna i Józef Bojda, Kazimierz Wąsik; Zofia i Józef Urbaniec, Helena Para, Anna Poniedziałek, Albina Plebańczyk, Lidia Stefańska, Krystyna Frycz, Albina Krok; Janina i Józef Wrona, Maria, Paweł i Henryk Drobczyk; Anna i Władysław Fic, Piotr Bator, Janina i Piotr rodzice; Andrzej Poprawa, Anna żona, Andrzej Mlostek, Agnieszka żona, Jacek wnuk; Leszek Kuć, Wiktoria i Stanisław Grzesiak z rodzicami; Roman Jarzyński, Władysław Miś, Stanisława żona, Jan i Władysław synowie, Józef Poprawa, Władysława żona, Józef Gruca; Józef Balicki, Maria żona i ich rodzice, Zofia i Jan Szewczyk, Anna córka, Maria i Józef Szwajda, Aniela córka, Władysław syn, Stefania Bator, Andrzej, Jan i zmarli z rodziny; Czesław Buczek, Maria żona, Józef Buczek, Maria żona, Włodzimierz Czepiel; Franciszek Socha, Anna żona, Józefa córka, Andrzej Hajduga, Maria żona, Stanisław syn, Franciszek Wesołowski z rodzicami, Ewa, Katarzyna i Zofia Poprawa, z rodziny Sochów i Meusów, Piotr Olejnik; Antoni Cyran, Anna żona, Józef Urbaniec, Maria żona; Stanisław Kasprzycki, Zofia żona wraz z rodzicami; Józefa i Anna Hajduga, Józefa i Anna Goczał, Stanisława Madej, Józefa i Władysława Suchan; Józef Skuciński z rodzicami, Michał Skuciński, Adolf Tyrała, Maria żona; Elżbieta Miś, Stanisław mąż, Bronisława Suchan Piotr mąż, Stanisław syn; Leon Hajduga, Maria żona, Stanisław Hajduga, Ruth żona, Andrzej Hajduga, Zofia żona, Wincenty Powroźnik, Aniela żona, Zygmunt Feluś, Franciszka żona, Stanisław Feluś, Stanisława żona, Jan Feluś; Stanisław Tomasik, Aniela, Franciszek i Władysław Tomasik, Janina i Jan Sabura, syn Stanisław i Tadeusz, Sławomir Sabura wnuk; Aniela i Jerzy Kłaput, Stanisława i Stanisław Zych z rodzicami; Stanisław Wsołek, Jan i Anna Hajduga, Eugeniusz i Stanisław Hajduga; Tadeusz Owca, Stanisław Tyrała, Anna żona, Mieczysław syn, Barbara córka, Stefan Zygmanek; Stanisław Dyląg, Stanisława żona, Franciszek Żak, Maria żona; Jan Kopeć i zmarli z rodziny; Edward Kowalik, Elżbieta żona, Dariusz wnuk; Krystyna i Piotr Cyganik, Mariusz Cyganik; Tomasz Hyla, Maria Hyla z rodzicami, Franciszek i Józefa Rozpond, Kazimierz i Stanisława Kuć, Maria Siudek; Jan Sabura, Danuta Kuglin; Krystyna i Jan Żak; Stanisław Płatek;

 

Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie –

a Światłość wiekuista niechaj im świeci!