Boże Ciało 2021
3 czerwca, 2021
NABOŻEŃSTWO 40-GODZINNE 2022
5 lutego, 2022

Radosne Święta Bożego Narodzenia

Na radosne Święta Bożego Narodzenia życzę Wam, drodzy parafianie i goście, aby przyjście na świat Jezusa napełniło Was nową wiarą, gorącą miłością i niegasnącą nadzieją. Niech Boże Narodzenie nie będzie tylko sentymentalnym świętem. Pozwólcie, aby Jezus rodził się w Waszych sercach wciąż na nowo. Niechaj obdarza Was odwagą życia i pozwala doświadczać Jego obecności zarówno w ciszy Waszych serc, jak też pośród ludzi spotykanych na co dzień. Niech ten Boży Czas będzie okazją do zatrzymania się, radości i zamyślenia nad dobrocią i wielkością Pana. A Maryja i Święty Józef, którzy czuwali przy żłóbku Pana – niech czuwają nad Wami i wypraszają u Swego Syna potrzebne dary na każdy dzień nowego roku.

Z darem modlitwy życzy

Ksiądz Proboszcz