Ogłoszenia duszpasterskie na II Niedzielę Wielkanocną – Miłosierdzia Bożego 7.04.2024

W dzisiejszą niedzielę po każdej Mszy świętej adorujemy Pana Jezusa i modlimy się Koronką do Miłosierdzia Bożego. Polecajmy Miłosierdziu Bożemu nasze rodziny i całą parafię.

Jutro uroczystość Zwiastowania NMP, Msze święte o 7.00 i 18.00. Na mszach chętne osoby mogą podjąć duchową adopcję dziecka poczętego. Na stoliku są jeszcze deklaracje do zabrania.

W tym tygodniu próby przed I Komunią Świętą będą w poniedziałek i czwartek o godz. 16.30.

W środę zapraszam na modlitwę różańcową o 17.30. Pomodlimy się w intencji chorych z naszych rodzin.

W środę katecheza dla młodzieży pozaszkolnej. W piątek spotkanie dla uczniów klas VII i VIII po Mszy świętej wieczornej.

Za tydzień zapraszam radnych na spotkanie na plebanię po Mszy świętej ok. godz. 16.45. Od przyszłej niedzieli rozpocznie się Tydzień Biblijny.

Bóg zapłać rodzinom, które wczoraj posprzątały nasz kościół i złożyły ofiarę. Za tydzień proszę kolejne rodziny: Poprawa | Madej, Tyrała | Marchewka | Urbaniec | Bańdo | Urbaniec | Fryc.

Zachęcam do czytania prasy katolickiej – w Gościu Niedzielnym dzisiaj ciekawy tekst o nieznanych faktach powstawanie „Dzienniczka” św. siostry Faustyny.  Temat główny Gościa to Miłosierdzie Boże, największa nadzieja dla grzeszników. Dostępna jest też prasa misyjna oraz nowy Paciorek dla dzieci. W nim kolejna część Biblii w wersji obrazkowej – o zmartwychwstaniu Pana Jezusa. Nagrody z krzyżówki wylosowali: Lenka Siudek, Maciek Motyka i Lidzia Fic. GRATULACJE! Możemy nabyć także Stasia i prasę misyjną.

16 kwietnia kolejna modlitwa za Ojczyznę i w naszych intencjach. Składajmy nasze prośby przez wstawiennictwo św. Andrzeja Boboli.