„Bóg zapłać” za Waszą liczną obecność na Liturgii Wielkiego Tygodnia

„Bóg zapłać” za Waszą liczną obecność na Liturgii Wielkiego Tygodnia

easter

Bóg zapłać” za Waszą liczną obecność na Liturgii Wielkiego Tygodnia, za Wasze świadectwo wiary i udział w nabożeństwach „Gorzkich Żali”, „Drodze Krzyżowej”, Liturgii Niedzieli Palmowej i „Świętego Triduum Paschalnego”. Serdeczne podziękowanie kieruję do służby kościelnej, Pana Kościelnego, Pana Organisty, lektorów, ministrantów, scholi, dzieci i młodzieży, oraz tych, którzy pomagali w urządzeniu i dekoracji „Ciemnicy” i „Grobu Pańskiego”, szczególnie pani Alinie Kucharskiej z mężem, oraz panu kościelnemu. Dziękuję za przygotowanie i prowadzenie wspólnych adoracji wszystkim z poszczególnych rejonów, a zwłaszcza panu Krzysztofowi, naszemu Szafarzowi za przygotowanie i prowadzenie adoracji z młodzieżą gimnazjalną. Druhom Strażakom dziękuję za honorową wartę przy „Grobie” i na procesji rezurekcyjnej. Dziękuję wszystkim niosącym feretrony, także za ich przygotowanie i udekorowanie, Bóg zapłać dziewczynkom sypiącym kwiaty, chłopcom dzwoniącym podczas procesji, rodzicom, młodzieży i dorosłym, wszystkim tu obecnym Gościom i Wam mieszkańcy naszej parafii. „Bóg zapłać” za złożone ofiary na kwiaty do „Ciemnicy” i „Bożego Grobu” podczas Gorzkich Żali. „Bóg zapłać” za ofiary złożone przy adoracji Krzyża w Wielki Piątek i przy „Grobie Pańskim” w Wielką Sobotę na utrzymanie Bazyliki Grobu Pańskiego w Jerozolimie. Od siebie i księdza Grzegorza składam serdeczne podziękowania za życzenia, modlitwę, ofiary, dary dla nas na stół wielkanocny, a zwłaszcza za wiele dobrych, serdecznych słów. Dzisiaj zapraszam jeszcze na uroczyste nieszpory o godz. 15.30, podobnie jutro.

A jutro drugi dzień świąt – Poniedziałek Wielkanocny, msze św. jak w niedzielę, ofiarą będziemy wspierać Uniwersytet Papieski św. Jana Pawła II. Na radosne świętowanie w gronie rodziny i bliskich niech nam błogosławi Pan Jezus Zmartwychwstały! Szczęść Boże!