„Bóg zapłać” za Waszą liczną obecność na Liturgii Wielkiego Tygodnia

Triduum Paschalne
8 kwietnia, 2017
Przedstawienie o św. Bracie Albercie
18 kwietnia, 2017

„Bóg zapłać” za Waszą liczną obecność na Liturgii Wielkiego Tygodnia

easter

Bóg zapłać” za Waszą liczną obecność na Liturgii Wielkiego Tygodnia, za Wasze świadectwo wiary i udział w nabożeństwach „Gorzkich Żali”, „Drodze Krzyżowej”, Liturgii Niedzieli Palmowej i „Świętego Triduum Paschalnego”. Serdeczne podziękowanie kieruję do służby kościelnej, Pana Kościelnego, Pana Organisty, lektorów, ministrantów, scholi, dzieci i młodzieży, oraz tych, którzy pomagali w urządzeniu i dekoracji „Ciemnicy” i „Grobu Pańskiego”, szczególnie pani Alinie Kucharskiej z mężem, oraz panu kościelnemu. Dziękuję za przygotowanie i prowadzenie wspólnych adoracji wszystkim z poszczególnych rejonów, a zwłaszcza panu Krzysztofowi, naszemu Szafarzowi za przygotowanie i prowadzenie adoracji z młodzieżą gimnazjalną. Druhom Strażakom dziękuję za honorową wartę przy „Grobie” i na procesji rezurekcyjnej. Dziękuję wszystkim niosącym feretrony, także za ich przygotowanie i udekorowanie, Bóg zapłać dziewczynkom sypiącym kwiaty, chłopcom dzwoniącym podczas procesji, rodzicom, młodzieży i dorosłym, wszystkim tu obecnym Gościom i Wam mieszkańcy naszej parafii. „Bóg zapłać” za złożone ofiary na kwiaty do „Ciemnicy” i „Bożego Grobu” podczas Gorzkich Żali. „Bóg zapłać” za ofiary złożone przy adoracji Krzyża w Wielki Piątek i przy „Grobie Pańskim” w Wielką Sobotę na utrzymanie Bazyliki Grobu Pańskiego w Jerozolimie. Od siebie i księdza Grzegorza składam serdeczne podziękowania za życzenia, modlitwę, ofiary, dary dla nas na stół wielkanocny, a zwłaszcza za wiele dobrych, serdecznych słów. Dzisiaj zapraszam jeszcze na uroczyste nieszpory o godz. 15.30, podobnie jutro.

A jutro drugi dzień świąt – Poniedziałek Wielkanocny, msze św. jak w niedzielę, ofiarą będziemy wspierać Uniwersytet Papieski św. Jana Pawła II. Na radosne świętowanie w gronie rodziny i bliskich niech nam błogosławi Pan Jezus Zmartwychwstały! Szczęść Boże!