Ogłoszenia duszpasterskie na

XV Niedzielę zwykłą

14 lipca 2019 roku

W dzisiejszej Ewangelii Jezus odpowiada na pytanie –  kto jest moim bliźnim? Każdy człowiek, koło którego nie wolno przejść obojętnie w potrzebie. Niech dzisiejsze Słowo Boże prowadzi nas szczególnie w naszych relacjach i spotkaniach z ludźmi.

W środę zapraszam na modlitwę różańcową na godz. 17.30 – pomodlimy się za nasze rodziny.

Do środy rano do godz. 10.00 można przywieźć elektrośmieci, by wspomóc dzieło misyjne Kościoła. O 11.30 przyjedzie samochód, który zbierze wszystkie rzeczy, składajmy je jak co roku obok garażu na parkingu.

Przypominam że w tygodniu Msze święte we wtorki i czwartki są odprawiane rano o godz. 7.00.

Kancelaria w czasie wakacyjnym jest czynna bezpośrednio po Mszach świętych.

Bóg zapłać rodzinom, które wczoraj posprzątały nasz kościół, za ofiarowane kwiaty i złożoną ofiarę. Za tydzień proszę o tę posługę kolejne rodziny: Bochnak | Urbaniec | Czech | Zelech | Sabura | Zelech, Tokarz,

Bóg zapłać tym rodzinom, które w minionym tygodniu złożyły ofiarę na wykonanie chodników wokół kościoła.

Zachęcam do lektury duchowej w czasie wakacji i urlopów. W dzisiejszym Gościu Niedzielnym polecam artykuł o kolejnym miejscu pielgrzymkowym u naszych sąsiadów. Wiele wartościowych treści, ciekawych rozważań. Do nabycia także Źródło, Mały Gość Niedzielny i Paciorek dla dzieci.

Wszystkim parafianom i gościom życzę dobrej pogody na urlopach i wakacjach, opieki Bożej i błogosławieństwa na każdy dzień odpoczynku, a także w czasie pracy i obowiązków.